InterTurkey

CouchTurkey Nedir?

Couch Turkey; gezmeyi seven İnterturkey aile üyelerimizin konaklama sorununa çözüm bulmak için oluşturulan ve tamamen ücretsiz olan, gönüllülük esasına dayalı alt gruplarımızdan biridir.

Couch Turkey ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde aile bireylerimizin başını koyabileceği sıcak bir yuva ve güvenli, saygılı bir ev ortamı sunulmaya özen gösterilmektedir.

Hemen her ilde var olan gönüllü couchlarımız ile sürekli iletişim halinde olunup üyelerimize şüphe ve endişe ortamından uzak samimi bir ortam sunulmaktadır.

İlgili Etiketler: Couchsurfing, Couchsurfing Türkiye, Couchsurfing Ekşi, InterTurkey Ekşi, Couchsurfing Nedir?, İstanbul Couch, Antalya Couch, Ankara Couch, İzmir Couch, Kars Couch, Couch Evleri, CouchSurfing Güvenilir mi?, CouchSurfing İletişim, Couch Turkey Güvenilir mi?

Yine aynı şekilde hem misafir olan aile bireylerimiz hem ev sahipliği yapan aile bireylerimizin yaşayabileceği sıkıntılar önceden düşünülüp gerekli önlemler alınarak belirli kurallar dahilinde ve kontrolleri sağlanarak, tamamen ücretsiz ve gönüllülük esasıyla yoluna devam etmektedir.

Siz de her ilde bir güvenilir bir eviniz olmasını istiyorsanız ya da insanları misafir edebilirim diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

InterTurkey, CouchTurkey İletişim

Siz de bu aileye katılmak istiyorsanız gruplarımıza katılabilirsiniz. Birbirinden harika deneyimlere hazır olun!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu