InterTurkey

HelpTurkey

Help Turkey, her adımında İnterturkey’in temel felsefesini yansıtan en yardımsever alt grubumuzdur.

Help Turkey ile;

  • Bazen hastalıklarımız daha hızlı şifa bulmakta, bazen özel günlerimizdeki yalnızlığımız kocaman bir aile ile dağılmaktadır.

Mesela; düğününde yalnız kalan bir aile bireyimizin bir destek talebiyle düğün salonunun dolup taştığını görebilirsiniz. Yine çocuğunun çok istediği ama imkan yetersizliğinden dolayı kutlayamadığı doğum gününü ailemizin de desteğiyle en güzel şekilde kutladığına şahit olabilirsiniz.

  • Unutulduğunu düşünen huzurevindeki büyüklerimizin bir ziyaretimizle nasıl da çocuklar gibi mutlu olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.
  • Kimsesiz ve aynı gün doğan 99 çocuğumuzun doğum gününü kutlayıp o büyük coşkuyla onları kimsesizlikten sizler de kurtarabilirsiniz.
  • Zaman ve mekan sınırı tanımadan, tüm zorlu şartlara rağmen Türkiye’nin bir ucundan diğer ucundaki köy okullarına kırtasiye, giyim kuşam ve oyuncak yardımı yaparak her şeyin o kadar da imkansız olmadığını deneyimleyebilirsiniz.
  • Evinize yeni taşınıp eşya sıkıntısı yaşıyorsanız Help Turkey ailesi yine yanınızda olduğunu size en kısa zamanda gösterebilir.
  • Küçücük bedenlerinde büyük hastalıklar taşıyan çocuklarımızın acısını hediye ettiğiniz oyuncaklarla bir nebze de olsa yüzlerinde tebessüme sizler de çevirebilirsiniz.

Bunun gibi daha sayamadığımız birçok paylaşımda var olmanız ve mutluluğu paylaşmanız için, zor gününüzde, yalnız hissettiğinizde yanınızda bir soluk hissedebilmeniz için yapmanız gereken tek şey İnterturkey gruplarımıza üye olup bu aileden bir haline gelmektir.

Bizler elimizden geldiğince bütün aile bireylerimizin yanında olmaya dün gibi bugün de devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu