InterTurkey

PATİTURKEY Nedir?

Patiturkey, İnterturkey’in reelde en çok karşınıza çıkabilecek alt gruplarından biridir.

Her yaş ve meslek grubundan hayvan severin tek çatı altında toplandığı ve gerek evcil gerekse sokaktaki dostlarımıza her tür desteğin sağlanmaya çalışıldığı eylemlerde bulunulmaktadır.

Birçok ilde, bazen belediyelerle işbirliği içinde bazen de sanatçı dostlarımızın “patilere yardım konseri” organizasyonlarıyla mamalar elde edilmekte ve gönüllü aile bireylerimiz ile sevgimiz de içine katılarak sokaktaki dostlarımız ziyaret edilmektedir.

Sokakta kalıp yuvası olmayan küçük dostlarımıza yuvalar yapılmakta, varsa bir veteriner desteği isteyen, veteriner üyelerimiz imkan dahilinde destek olmaktadır.

Bazen de evcil dostlarımızla ilgili aklımıza takılan veya acil destek gereken durumlarda yine diğer aile bireylerimiz yardımımıza koşmaktadır.

Sahiplenilmeyi bekleyen yavrularımıza sıcak bir yuva bulunmakta, kaybolan pati postlarımızın bulunması için duyurularla seferber olunmakta ve her ilde patili dostlarımız için geçici couchluk yapılmaktadır.

Bütün diğer interturkey alt gruplarımızda olduğu gibi bu grubumuzun faaliyet ve organizasyonlarında herhangi bir maddi çıkar gözetmeden tamamen gönüllülük esasıyla çaba sarf edilmektedir.

Sizler de dostlarımıza umut olmak için interturkey’in alt grubu olan patiturkey ’e katılarak bu mutluluğa ortak olabilirsiniz.

InterTurkey, PatiTurkey İletişim

Siz de bu aileye katılmak istiyorsanız gruplarımıza katılabilirsiniz. Birbirinden harika deneyimlere hazır olun!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu