Hakkımda

Bilal Özdemir, 16 Haziran da Batman da doğdu.

Profesyonel Satış ve Pazarlama Uzmanı Bilal ÖZDEMİR aktif ve yaratıcı bir kimliğe, bu hayatta her şeyin her zaman daha iyisi olduğuna ve daha iyisinin başarılabileceğine inan bir felsefeye sahip.

Kariyer hedefi büyük olmakla birlikte kısa zamanda United’TM Maximum Achievement Satış İş Mükemmelliği ve United’TM Maximum Achievement B2B Selling Model Satış eğitimleri alarak Türkiye genelinde bir çok firmada Satış Pazarlama Sorumlusu ve Turizm Danışmanlığı yapmakta.

Aynı zamanda kurumlarda ” Müşteri etkileme, Sosyal medyanın gücü ve Ürünü kabullendirmek ” eğitimlerini verdi.

Genç yaşta başarılarını zirvede tutan Profesyonel Satış ve Pazarlama Uzmanı Özdemir aynı zamanda yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ve seminer programları ile dikkat çekmesi sonucu basınla tanıştı.

Dur durak bilmeyen Özdemir, 2012 yılında çok yakın arkadaşı olan ve aynı zamanda müzisyen Rotinda EZEL ile birlikte Inter Turkey Doğa Derneği çatısı altında yoluna devam etti. Daha sonra yoğun ilgi ile büyüyen dernek bununla da sınırlı kalmadı. Inter Turkey adı altında, yönetim ekibi tamamen gönüllülerden oluşan 11 farklı sosyal medya platformu oluşturuldu.  Inter Turkey gruplarının Türkiye genelinde ve Danimarka başta olmak üzere 17 ülkede temsilcisi bulunmakta.

Yaptıkları kamplar, sosyal sorumluluk projeleri, festivaller, etkinler ve Üniversite söyleyişleri ile çok sayıda insanın hayatına ışık tuttular.

Bir çok lise, üniversite de “Inter Turkey kimdir, ne yapar, amacı, kitlesi, doğaya karşı düşünceleri, hedefleri ve bu ülkede sosyal sorumluluk projelerinin önemi, Gelişen nesillere mirasımız” söyleşi ve seminerlerini gerçekleştirdiler.

Bilal ÖZDEMİR, halen Inter Turkey gruplar admini, Radyo Program Sunucu ve Profesyonel Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak kariyerine devam etmektedir..

Başa dön tuşu